لنوو وایب S1 می‌تواند با توجه به خبرهای منتشر شده اولین گوشی هوشمند جهان با دوربین دوگانه در جلو باشد. این اطلاعات می‌تواند خیلی از ناگفته‌های این گوشی را قبل از معرفی رسمی آن به ما بگوید.

لنوو وایب S1

البته نباید عجله کرد و منتظر ماند تا دید واقعاً گوشی وایب S1 می‌تواند نام خود را به عنوان اولین گوشی جهان که دارای دوربین دوگانه در جلو است ثبت کند یا خیر. اگر اینگونه باشد عکس‌های سلفی بی‌نظیری با آنها می‌توان تهیه نمود، البته مشروط به اینکه پیکسل دوربین نیز کم‌کاری نکند.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ توماناگر به تصاویر جلوی دوربین خوب نگاه کنید شما دو سنسور را می‌توانید ببینید. در نگاه اول به نظر می‌رسید یکی از این دو سنسور دوربین و دومی معلوم نبود چه بود، حال می‌توان گفت این سنسور دوم نیز سنسور دوربین دوم است.

لنوو Vibe S1

دوربین جلوی لنوو وایب S1 5 مگاپیکسلی است و این همه آنچه نیست که در مورد وضوح دوربین جلو باید بدانیم زیرا ممکن است ۵ مگاپیکسل جمع پیکسل هر دو دوربین و یا نه منفرداً باشد. که احتمالا نظریه دوم درست باشد.

گوشی لنوو وایب S1 دارای نمایش‌گر FHD و یک پردازنده‌ی هشت هسته‌ای  ۱٫۷ گیگاهرتز دارد که احتمالاً اسنپ‌دراگون ۶۱۵ خواهد بود و دارای حافظه ۱۶ گیگابایتی و رم ۲ گیگ دارد. گوشی دارای قابلیت پشتیبانی از حافظه جانبی است. ابعاد گوشی نیز ۱۴۳ × ۷۰٫۸ × ۷٫۸۵ میلی‌متر است. وزن گوشی نیز ۱۳۰ گرم. باتری گوشی نیز ۲۴۲۰ میلی‌آمپری است و زمان عرضه آن مشخص نیست و قاب آن نیز در رنگ‌های سفید و سیاه و بنفش، آبی و صورتی است. قیمت آن نیز هنوز اعلام نشده است.

Source

محل تبلیغات شما