تینک‌پد P70 لنوو یک لپ‌تاپ خیلی باریک و سبک‌ترین در بازار نیست ولی یکی از دستگاه‌هایی است که شما را با عملکرد خوبش همیشه خوشنود خواهد ساخت.

تینک‌پد p70 لنوو

تینک‌پد P70 لنوو یکی از اولین لپ‌تاپ‌هایی است که از نسل ششم پردازنده‌ی Skylake اینتل استفاده می‌کند که از سری برادویل و هاسویل عملکرد و سرعت پردازش به‌مراتب بهتری دارد. به هر صورت لنوو با استفاده از رم کافی و فضای ذخیره‌سازی زیاد به همراه پورت‌های ورودی متعدد چیزی برای این دستگاه کم نگذاشته است.

صفحه حمایت مالی.
روند جدید سهیم شدن در فرهنگ‌سازی کمک به سایت‌های مستقل.
حمایت از یک سایت مستقل حمایت از انتشار آزاد اطلاعات است.
مبلغ ۲۵۰۰ تومانلپ‌تاپ‌های سری p جاگزین سری W هستند و ما پیش از این بررسی تینک‌پد p50 لنوو را نیز بررسی کرده‌ایم.

بروکس فلین از مدیران لنوو گفت که در سه ماه آخر این سال میلادی ما دو مدل از سری P یکی لنوو تینک‌پد p50 در اندازه ۱۵٫۶ اینچ و یک مدل بزرگتر بنام تینک‌پد P70 لنوو  ۱۷٫۳ اینچ را تولید کرده‌ایم که روانه بازار خواهیم نمود.

طراحی تینک‌پد P7 لنوو

طراحی لپ‌تاپ تغییر چندان با سری W است و چیزی شبیه به مدل‌های W541 و W550s است و همان رنگ مشکی برای آن درنظر گرفته شده است. جنس لپ‌تاپ نیز از الیاف سیاه کربن همچون تینک‌پد T450s است با این تفاوت که شاسی بکار گرفته برای P7 ضخیم‌تر است. نمایش‌گر آن نیز لمسی است و ابعاد تینک‌پد ۴۱۶ × ۲۷۵٫۵ × ۳۱٫۵ میلی‌متر و وزن آن ۳٫۴ کیلوگرم است.

لپ‌تاپ تینک‌پد لنوو P7

این یک لپ‌تاپ مناسب برای سفر نیست و وزن آن برای جابجایی‌های مداوم پسندیده نیست ولی امکانات آن چیز دیگر است. جنس لپ‌تاپ به گونه‌ای است که چربی و لک به خود می‌گیر بنابراین باید مواظب بود با دست کثیق به آن دست نزد.  این دستگاه سنت طراحی سری تینک‌پد را حفظ کرده است. نمایش‌گر لپ‌تاپ ۴K است که اولین لپ‌تاپ لنوو در این زمینه می‌باشد.

لپ‌تاپ لنوو ThinkPad P7

طراحی سیاه لپ‌تاپ باعث می‌شود تمرکز بر کار با این دستگاه بهتر شود و چون یک لپ‌تاپ حرفه‌ای است قاب سیاه برای نمایش‌گر ۴K نیز بهتر است. صفحه‌کلید دارای نور پس‌زمینه برای بهتر دیدن کلید‌هاست. صفحه‌کاید بدون صدا و پاسخ‌گو است و تایپ با آن لذت‌بخش است. تمامی دکمه‌ها کمی تو رفتگی دارد.

تینک‌پد P70 لنوو دارای پورت و ورودی، خروجی‌های متعددی است و بدلیل بدنه‌ی قوی آن این امکان فراهم است که پورت‌های زیادی را داشته باشد.

تینک‌پد لنوو P7تینک‌پد P70 لنوو

 

 

توانایی

عملکرد و توانایی لپ‌تاپ تینک‌پد P70 لنوو بدلیل استفاده از پردازنده سریع Skylake که از هاسول و برادول بهتر و یک و دو نسل بعد از آنها قرار می‌گیرد خیلی عالی است. همینطور که گفته شد برای نخستین بار است که از این نوع پردازنده در لپ‌تاپ استفاده می‌شود و  کارت گرافیک آن نیز Nvidia Quadro است. بدلیل استفاده از پردازنده مرکزی قوی و یک کارت گرافیک حرفه‌ای سیستم خنک‌کنندگی دستگاه نیز چیز جدیدی است که بتواند گرمای حاصله را جذب و تخلیه نماید.

لپ‌تاپ لنوو

حافظه داخلی تینک‌پد P70 لنوو نیز ۳ ترابایت که مشتمل بر ۱ ترابایت حافظه سخت SSD و ۲ ترابایت حافظه دیسک نوری دارد. رم آن نیز در پایه با ۴ گیگابایت رم تا ۶۴ گیگابایت رم قابل تنظیم بسته شده است. سیستم‌عامل نیز بستگی به سفارش ویندوز ۱۰ و ویندوز ۷  و یا حتی لینوکس خواهد بود.

خلاصه

مزایا

عملکرد قدرتمند
رنگ یکپارچه
مجموعه ای از پورت‌ها
صفحه نمایش ۴K

معایب

باتری قابل تعویض نیست
سنگین است.

Source

محل تبلیغات شما