ایرپاد اپل جدیدترین محصول و منحصر به فردترین آن در صنعت دنیای دیجیتال است.

ایرپاد اپل

به گزارش پایگاه فناوی استادیت ایرپاد در حقیقت نوعی هدفون بیسیم است و نیاز به درگاه اتصال از طریق جک یا پورت ورودی به گوشی موبایل ندارد.

خصوصیات ایرپاد اپل

این هدفون‌های بیسیم شبیه به ایئرپاد معمول اپل هستند که تنها بخش سیم از آن‌ها حذف شده است، همچنین هر ایرپاد دارای یک بخش بلند انتهایی است که به سمت دهان کشیده می‌شود و یک میکروفون جهت برقراری تعامل با دستیار صوتی سیری و برقراری تماس نیز در این بخش قرار گرفته است. هیچ گونه دکمه‌ای بر روی هدفون دیده نمی‌شود و برای برقراری ارتباط با سیری و پاسخ دهی به تماس‌های دریافتی کافی است بر ایرپاد ضربه بزنید، سپس حسگرهای داخل دستگاه می‌توانند ضربه را حس کرده و بدون نیاز به در آوردن گوشی از جیب دستور شما را اجرا کنند. این حسگرهای شتاب موجود در هر ایرپاد همچنین می‌توانند لرزش صدای شخص را تشخیص دهند که در این صورت صدای متمرکز را در میکروفون فعال می‌کنند و نویزهای خارجی فیلتر می‌شوند. یکی دیگر از سنسورهای مهم موجود در ایرپادها حسگر موقعیت است که زمان قرار گرفتن هدفون بر روی گوش کاربر را تشخیص می‌دهند و به همین روش این هدفون‌های وایرلس آغاز به کار می‌کنند و روشن می‌شوند.

هدفون ایرپاد اپل

چیپ‌ست W1 که بسیار کوچک است و مصرف انرژی بهینه‌ای دارد، وظیفه کیفیت صدای ایرپادها، ایجاد هماهنگی بین سنسورهای هر هدفون، تعامل بین هر دو ایرپاد و اتصال به دستگاه آی او اسی را بر عهده دارد. این ایرپادها به سادگی و در یک مرحله به آیفون‌ها، اپل واچ‌ها و مک‌بوکها متصل می‌شوند و در ادامه می‌توانند بین دستگاه‌های جفت شده جا به جا شوند.

طبق اعلام اپل عمر باتری این هدفون‌های بی سیم پس از هر بار شارژ تا ۵ ساعت خواهد بود و خبر خوب اینکه این ایرپادها همراه با قاب باتری مخصوص خود عرضه می‌شوند که به شدت جمع و جور است و می‌تواند زمان کار این هدفون‌ها را تا ۲۴ ساعت افزایش دهد.

هدفون ایرپاد اپل

باید توجه داشت شما با هدفون ایرپاد صدای دیجیتال را با کیفیت ۲۵۶ خواهید شنید. صداهای آنالوگ با استفاده از  فناوری DAC تبدیل به دیجیتال خواهد شد. البته این نکته را نیز باید عنوان کنیم که شرکت اچ‌تی‌سی بنیان‌گذاری کرده است. اکنون گوشی V20 ال‌جی پیشرفته‌ترین فناوری آنرا به همراه دارد.

با هم ویدئو را تماشا کنیم:

 

Save

محل تبلیغات شما